Movies
Ratings
193
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
After YangRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Through the Olive Trees Zire darakhatan zeytonRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
PaprikaRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0