Titles you rated
MotherRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The UntamedRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Super BandRated ★ 4.0