Series
Ratings
14
Giant KillingRated ★ 2.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0