Movies
Ratings
497
Begin AgainRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0