Titles you rated
MoonRated ★ 2.5
DisturbiaRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.0
The CollectionRated ★ 5.0
2012: Ice AgeRated ★ 3.5
Never Back Down 2: The BeatdownRated ★ 4.5
The ColonyRated ★ 4.0
The MarineRated ★ 3.0
Into the BlueRated ★ 5.0
LegionRated ★ 5.0
PriestRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.5