Movies
Ratings
342
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Hong Gil DongRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The UglyRated ★ 5.0
High RiskRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The Way of the DragonRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.5