Titles you rated
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 1.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Fit for TV: The Reality of the Biggest LoserRated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Ashley Madison: Sex, Lies & ScandalRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- DoubtRated ★ 3.5
 
Arcane Season 2Rated ★ 4.0