Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 2.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The VeilRated ★ 3.5
The ExpanseRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 5.0