Titles you rated
BreathlessRated ★ 4.0
Annie HallRated ★ 4.0
BananasRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Tokyo!Rated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Stand by MeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
DopeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0