Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0