Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
The Long Way HomeRated ★ 0.5
RushRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5