Titles you rated
C'est Si BonRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.0
The Two Faces of JanuaryRated ★ 3.0