Movies
Ratings
480
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0