Movies
Ratings
562
IncendiesRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
The Constant GardenerRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
WickedRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Talk to MeRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0