Titles you rated
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
The Judge from HellRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 2.5
Beat CoinRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Racket BoysRated ★ 3.0