Movies
Ratings
303
Red CliffRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5