Movies
Ratings
395
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.0