Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SummerRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Fragrance of the First FlowerRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0- Heavy SnowRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.0
The FallRated ★ 5.0