Series
Ratings
69- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
Agents of MysteryRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Love Alarm Clap! Clap! Clap!Rated ★ 4.0- K for KimbapRated ★ 2.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- 신들린 연애Rated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5