Titles you rated
TomboyRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Jojo RabbitRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 4.0
First ReformedRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5