Series
Ratings
15
Breaking BadRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0