Movies
Ratings
164
AladdinRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 1.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5