Titles you rated
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
GambitRated ★ 2.0
Gods of EgyptRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 2.5