Movies
Ratings
342
Happy HourRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
BenedettaRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.0
TitaneRated ★ 4.0
BanG Dream! FILM LIVE 2nd StageRated ★ 4.5
First CowRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.0
AnnetteRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
Illusion Travels by StreetcarRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Petite MamanRated ★ 3.0
CandymanRated ★ 3.5
Drug WarRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.0
BanG Dream! Episode of Roselia II: Song I am.Rated ★ 3.0