Series
Ratings
45
KingdomRated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
Shadows House Season 1Rated ★ 3.5
Talentless NanaRated ★ 3.5
Miss Fisher's Murder MysteriesRated ★ 4.0
Lord El-Melloi II's Case Files {Rail Zeppelin} Grace NoteRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5
The WitcherRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 1.0
DexterRated ★ 3.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 0.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.0