Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 1.0
Workin' MomsRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
First LoveRated ★ 1.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 5.0