Movies
Ratings
337
Extreme JobRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 2.5
Truth or DareRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0