Series
Ratings
40
The 100Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 10Rated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0- The ExorcistRated ★ 1.5
Anne with an ERated ★ 4.0