Movies
Ratings
453
Wicked: For GoodRated ★ 1.0
ConclaveRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 3.0
BurningRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 2.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0