Movies
Ratings
224
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The Wicker ManRated ★ 3.0
ApostleRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 5.0
The Last SupperRated ★ 4.5
MossRated ★ 2.0
Vengeance Is MineRated ★ 4.0
Days of HeavenRated ★ 4.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0