Movies
Ratings
30
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Saw VIRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 1.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0