Titles you rated
The HeatRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5