Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Rescue DawnRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
FelonRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0