Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Dept. QRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
A Man in FullRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0- Young Wallander Killer's ShadowRated ★ 4.0
Young WallanderRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 4.0