Titles you rated
Knives OutRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
BraveRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.0