Titles you rated
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
My Daddy Long LegsRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5