Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 4.5
The Colors WithinRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5