Titles you rated
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.5
Super CubRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
CoyoteRated ★ 4.0
The Loudest VoiceRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
DevsRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 4.0- しあわせソウのオコジョさんRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5