Movies
Ratings
233
Little WomenRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
FantasiaRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 0.5
HauntersRated ★ 2.0