Movies
Ratings
765
The People UpstairsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Under Your BedRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5