Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
My YouthRated ★ 2.5
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
The Confidence Man KRRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 3.5- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.5
- Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 3.5