Movies
Ratings
1570
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5- The Fable: The Killer Who Doesn't KillRated ★ 4.5
Kingdom 2Rated ★ 4.5
Kingdom 3: The Flame of FateRated ★ 4.5
One Second Ahead, One Second BehindRated ★ 4.0
Miracle ApplesRated ★ 4.0- The Wandering MoonRated ★ 4.5
WishRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
Shylock's ChildrenRated ★ 4.0- Ume Kiranu BakaRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.5
Ano Hana ga Saku Oka de Kimi to Mata DeaetaraRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Fortune Favors Lady NikukoRated ★ 3.5
We're Millennials. Got a Problem? InternationalRated ★ 4.0
Ichikei's Crow The MovieRated ★ 4.0
Gold Kingdom and Water KingdomRated ★ 4.5