Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Last CinderellaRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 2.5
Buzzer BeatRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5