Titles you rated
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 5.0
Sotus S: The SeriesRated ★ 3.5
SOTUS The SeriesRated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5- Where your eyes lingerRated ★ 4.0
2gether: The SeriesRated ★ 3.0
Until We Meet AgainRated ★ 4.5
Love By ChanceRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0- 35세의 고교생Rated ★ 3.0