Titles you rated
PapermanRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Get a Horse!Rated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
OriumeRated ★ 0.5
TedRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
GiftedRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
The NeverEnding StoryRated ★ 2.0