Titles you rated
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
ExtractionRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
GeostormRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
MonstrumRated ★ 2.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5