Series
Ratings
86- BUZZ LIGHTYEAR of STAR COMMAND/THE ADVENTURE BEGINSRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Last One Standing Season 1Rated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
An Invisible CradleRated ★ 4.0
Library Wars: Book Of MemoriesRated ★ 3.5
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0
Hawaii Five-0Rated ★ 5.0- The SmokeRated ★ 4.5
Around 30 ChanRated ★ 3.0
SwitchedRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- Power Rangers: Dino ThunderRated ★ 2.5
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 2.5- Hyakujuu Sentai GaorangerRated ★ 3.0