Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
LooperRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
BurningRated ★ 2.5
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Self/lessRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5