Series
Ratings
42
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- 川の光Rated ★ 3.0
Love and LiesRated ★ 1.0
Aka medakaRated ★ 3.0
Scum's WishRated ★ 1.5
Scum's WishRated ★ 4.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
Say I Love YouRated ★ 2.0
The King's DoctorRated ★ 3.5- Nintama RantaroRated ★ 2.5
My Dangerous WifeRated ★ 4.0
Naomi and KanakoRated ★ 5.0
Marumo's StoryRated ★ 4.0
AmachanRated ★ 0.5
The Family GameRated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 4.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0