Series
Ratings
73
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Maoyu: Archenemy & HeroRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 4.0
Shaun the SheepRated ★ 3.0- Nintama RantaroRated ★ 3.0
- Space DandyRated ★ 3.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 3.0
- The Little Mermaid:ARIEL'S BEGINNINGRated ★ 4.0
- Hammer Session!Rated ★ 3.0
The 101st ProposalRated ★ 3.0
Lost IDRated ★ 5.0- HOTELRated ★ 3.0
Okane ga Nai!Rated ★ 3.0
Divorce LawyerRated ★ 2.5
BeginnerRated ★ 3.0- 聖者の行進Rated ★ 3.0
The Grand FamilyRated ★ 5.0
Shinsengumi!Rated ★ 5.0